Перша Літня Театральна Школа УКУ – PAWA (PrayArtWAy)

Проект PAWA створений для можливості занурення в динамічний комплекс молитовних та театральних практик. Мандрівна театральна школа буде першим етапом у створенні лабораторної експериментальної постави за твором Клайва Люїса «Листи Крутеня» та текстів про російсько-українську війну сучасних авторів.
ДЛЯ КОГО? Двері Літньої театральної школи відкриті для всіх студентів Українського католицького університету, а також тих, хто знаходиться поза його межами, проте цікавиться театральними практиками та хоче доєднатися до творення разом з нами.
ПРО ЛАБОРАТОРІЮ Протягом цього часу учасники працюватимуть в своєрідній творчій лабораторії, що включатиме в себе зустрічі з авторами та перекладачами текстів, а також численні майстер-класи та тренінги, присвячені напрацюванню різноманітних акторських навичок, серед яких: • відчуття пластики свого тіла, володіння і керунок ним; • пізнання власного слова, опановування мистецтва сценічної мови; • дослідження та розвиток своїх вокальних здібностей, вміння передавати емоційні змісти через пісенні форми; • вміння керувати власними емоціями, долати страхи та непевності, руйнувати особисті кордони; • майстерність праці з текстом, видобування сенсів та ідей, перетворення їх у мистецтві Дії та Гри.